Ak je to dôležité, vytlačte to

Čo má pre vás väčšiu hodnotu? Vytlačený dokument, ktorý môžete podpísať a archivovať? Elektronický dokument, ktorý uložíte niekde na disku alebo v cloude?

Vo firme alebo kanceláriách sa nezaobídeme bez tlače dokumentov. Sú súčasťou pracovného procesu (workflow). Vytlačený dokument je veľmi dôležitý komunikačný nástroj. Je to dobrý spôsob ako zdieľať a archivovať informácie, ktoré môžete validovať, napríklad podpisom. Môžete sa na ne spoľahnúť v prípade výpadku IT infraštruktúry alebo internetu.

Ak má pre vás tlač dokumentu pridanú hodnotu, bez tlačiarne to nepôjde. Alebo sa chcete vrátiť k písaciemu stroju a kopiráku? 😊

 

Tlačenie dokumentov je náklad

Nejde len o jednorazovú investíciu do hardvéru, teda tlačiarne alebo multifunkčného zariadenia. Pre firmu to môže byť investícia v stovkách až tisíckach eur. Ďalšou nákladovou položkou je prevádzka tlačiarne. Sem môžeme zahrnúť nákup tonerov a iného spotrebného materiálu, nákup papiera.

A keď sa tlačiareň pokazí? Pokiaľ máte tlačiareň v záruke, tlačiareň musíte odniesť do servisu, alebo si zaplatiť výjazd technika. Náhradné diely sú súčasťou záruky. Záruka pre firmy sa riadi obchodným zákonníkom, čo znamená, že je iba na 12 mesiacov. Ak už tlačiareň nemáte v záruke, hradíte úplne všetko.

Servis tlačiarne alebo multifunkčného zariadenia môže vyjsť až na niekoľko sto eur. Je to nečakaný náklad, ktorý by prekvapil každého. Alebo by ste radi dali za opravu tlačiarne 500 – 800 eur?

Existuje riešenie? Áno. Naša služba Plný servis.

O vašu tlačiareň sa radi postaráme. Dodáme originálny toner, originálny spotrebný materiál a všetko čo si tlačiareň vypýta. Ak budete chcieť aj papier.
Tlačiareň sa pokazí? Nevadí, opravíme ju do 2 – 3 dní a vy za opravu, náhradné diely nebudete platiť nič. A to až 48 mesiacov. Takže záruka až 4 roky.
Bonus k tomu, tlačiareň nikam nemusíte nosiť. Technik príde za tlačiarňou.

Pýtate sa ako je to možné?
Stačí s nami dohodnúť zmluvu o Plnom servise pri kúpe novej tlačiarne z nášho výberu. Aj s tým vám radi pomôžeme a prispôsobíme tlačiareň vašim požiadavkám.

Ako to prebieha?

Kontaktujte nás a my sa vám ozveme. Spolu si prejdeme akú tlačiareň potrebujete do firmy. Vyberieme tú správnu. Dohodneme podmienky služby Plný servis, kde si určíme cenu výtlačku na jednu stranu. Táto cena bude nemenná celý čas platnosti zmluvy. Keď doúradujeme, tlačiareň dodáme a nainštalujeme. Tlačiareň je vo Vašom vlastníctve. Ak je suma za kúpu tlačiarne jednorazovo vysoký náklad, je možné si dohodnúť aj leasing.

podanie rúk

Čo môžete očakávať?

Plný servis naozaj znamená plný servis:

• dodáme tlačiareň, nainštalujeme a zaškolíme vašich zamestnancov,
• ak sa minie toner, automaticky ho dodáme,
• ak sa tlačiareň pokazí? Stačí nám zavolať. Zabezpečíme výjazd technika priemerne už na ďalší pracovný deň, ktorý tlačiareň opraví alebo vymení pokazený diel,
• ak budete chcieť dodáme aj papier,
• za dodanie tonerov alebo iného spotrebného materiálu, technika atď. už neplatíte nič
• nižšie náklady, lepšie služby.

Myslíte si, že to bude drahé? Presvedčím vás, že nie.

Viete ako fungujú mobilný operátori? Ak máte SIM kartu na kredit, cena za minútu hovoru je približne 0,06 – 0,13 €. Ale ak s mobilným operátorom podpíšete zmluvu a vezmete si paušál, cena minúty hovoru je podstatne lacnejšia.
Takto podobne funguje aj naša služba Plný servis. S tým rozdielom, že si vopred nepredplácate počet strán. Ak napríklad počas dovolenkového obdobia nebudete vôbec tlačiť, tak nebudete platiť nič. Celkové náklady na tlač sa vám znížia a už vás nič neprekvapí. Konečná cena na faktúre je vždy počet vytlačených strán za daný mesiac krát dohodnutá cena za výtlačok. Nič viac a nič menej. Žiadne skryté mesačné poplatky. A faktúru si dáte do nákladov.

Dozvedieť sa viac o službe Plný servis